ARCHIWUM

2016/2017

KONKURSY 2016/2017

  • Konkurs recytatorski „Poeci dzieciom” w języku angielskim dla szkół powiatu sandomierskiego

1.Julia Gierczak                                         wyróżnienie
2. Marcelina Chowicka                               wyróżnienie

  • VIII Międzygminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej:
  • Urszula Biernicka                                     II miejsce
  • IV Konkurs Recytatorski dla uczniów klas VI  - „ Love poems”

 

  • Julia Gołębiowska                                    I miejsce
  • Karolina Stawowy                                    wyróżnienie
  • Dagmara Słowikowska                             wyróżnienie
  • Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus - Lingua plus -  Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego
  • Bartosz Bukszyński                                 I miejsce z wyróżnieniem
  • Karolina Grębowiec                                III miejsce
  • Wiktoria Bąk                                         III miejsce
  • Patryk Gąska                                         III miejsce
  • Adam Przybysz                                      IV miejsce
  • Dawid Bystrek                                       IV miejsce
  • Jan Skobel                                            V miejsce
  • Amelia Mazur                                        V miejsce    
  • Ogólnopolski  Konkurs Języka Angielskiego  MEMORY MASTER – sesja zimowa
  • Tomasz Bukszyński                                II miejsce
  • Marta Kozłowska                                   II miejsce
  • Patryk Miękina                                      III miejsce
  • Jan Skobel                                           III miejsce
  • Urszula Biernicka                                   wyróżnienie
  • Ogólnopolski  Konkurs Języka Angielskiego  MEMORY MASTER – sesja wiosenna
  • Patryk Miękina                                      II miejsce
  • Urszula Biernicka                                  II miejsce
  • Jan Skobel                                           II miejsce
  • Marcelina Chowicka                              wyróżnienie
  • Patryk Gąska                                       wyróżnienie

KONKURSY 2015/2016

Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa   świętokrzyskiego

1.Weronika Król                                     Finalista                  

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski  ”Poeci Dzieciom”   w języku angielskim dla szkół podstawowych   

1.Weronika Król                                      I miejsce                                                                        
2.Antonina Budzyń                                  III miejsce                                                     

    I Wojewódzki Festiwal Piosenki Anglojęzycznej  ”Songowanie”

1. Urszula Biernicka                                 III miejsce                             

Olimpiada Wiedzy Archimedes-Lingua. Plus - język angielski


1.Weronika Król                                       I miejsce z wyróżnieniem 
2.Giulia Kpogomou                                   I miejsce           
3. Adam Przybysz                                     II miejsce
4. Jan Skobel                                            II miejsce                             
5. Katarzyna Dębowska                            III miejsce                  
6. Julia Gierczak                                        IV miejsce                     
7. Maciej Bochniak                                   IV miejsce               
8. Tomasz Bukszyński                               IV miejsce            

  • Ogólnopolski Konkurs leksykalny z języka Angielskiego  ”Memory Master”

1. Tomasz Bukszyński                               II miejsce                
2. Urszula Biernicka                                  III miejsce                  
3.Jan Skobel                                            III miejsce                       
4. Marta Kozłowska                                  wyróżnienie                
5.   Weronika Król                                    wyróżnienie                    

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego” Zuch”

 

1 Bartosz Bukszyński                                II miejsce         
2.  Amelia Mazur                                      wyróżnienie


2014/2015

  • II Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa   świętokrzyskiego

Finaliści
Iga Domańska            klasa VI a
Wiktoria Styczeń        klasa VI b

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Młody Naukowiec”
    Laureat III stopnia        Iga Domańska                klasa  VI a
    Laureat  III stopnia        Dominika Mazur            klasa  VI a
    Laureat V stopnia         Wiktoria Styczeń            klasa  VI b
    Laureat V stopnia         Weronika Ramus           klasa  VI b
    Laureat V stopnia          Przemysław Piętowski   klasa  VI b
    Laureat VII stopnia        Weronika Król                klasa Vb
  • V Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego dla uczniów klas VI

Laureat III stopnia          Przemysław Piętowski   klasa VIb

  • IV Edycja Międzyszkolnego Konkursu Poezji Anglojęzycznej pt. „Winter poems”

Laureat II stopnia            Iga Domańska                klasa VIa

  • II  Międzyszkolny Konkurs Recytatorski  ” Wiersze Juliana Tuwima”   w języku angielskim dla szkół podstawowych

Laureat I miejsca          Iga Domańska                klasa VI a
Laureat III miejsca       Antonina Budzyń           klasa V b

  • Ogólnopolski  Konkurs  z Języka Angielskiego 

„Olimpiada Wiedzy Archimedes-Lingua. Plus - język angielski”
Laureat I miejsca z wyróżnieniem
Iga Domańska                   klasa VI a                  
Jan Skobel                          klasa III a                  
Laureat I miejsca
Igor Olejarz                        klasa III a
Jakub Maksim                   klasa VI b
Dominika Mazur                klasa VI a
Laureat II miejsca
Patryk Gąska                     klasa III a
Karolina Stawowy             klasa IV a
Tomasz Bukszyński          klasa IV a
Urszula Biernicka              klasa IV a
Katarzyna Dębowska        klasa IV a
Katarzyna Trelska             klasa VI b
Przemysław Piętowski       klasa VI b
Weronika Ramus               klasa VI b
Wiktoria Styczeń                klasa VI b
Laureat III miejsca
Katarzyna Głowacka         klasa III a
Atonina Budzyń                 klasa V b
Weronika Król                    klasa V b
Laureat IV miejsca
Julia Gierczak                   klasa III a
Maciej Bochniak                klasa III a
Angelika Dziarek               klasa III a
Natalia Bociek                   klasa VIb





- Halloween.

a. magia , czary,

b. kącik piękności,

c. stoisko ze słodyczami ( przekazanie pieniędzy ze sprzedaży słodyczy na Dom Dziecka w Skopaniu ).

- Konkurs Recytatorski Poezji Anglojęzycznej dla uczniów klas VI.

I miejsce Patrycja Dyl

III miejsce Wiktoria Drążek

- Spotkania z przedszkolakami.

a. zajęcia językowo- rytmiczne pt.” We’re Zappy and Zip.”

- Lekcja otwarta języka angielskiego dla przedszkolaków z rodzicami „I can play the piano”.

- Dzień Świętego Patryka.

a. konkurs plastyczny poświęcony Irlandii,

c. stoisko ze słodyczami .

- Przedstawienie w języku angielskim pt.”Snow White and the seven Dwarfs” ("Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”) dla przedszkoli nr 2,3,6,7 w Sandomierzu.

- Festiwal Narodów “Welcome to Germany”.

a. prezentacja multimedialna na temat flagi, symboli, czołowych postaci,

zwyczajów i tradycji Niemiec,

b. quiz,

c. inscenizacja w języku angielskim do baśni Braci Grimm.

- Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua Plus ( Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego).

I miejsce z wyróżnieniem -Ramus Weronika ,Styczeń Wiktoria

I miejsce - Domańska Iga

II miejsce - Róg Dobrawa , Słowikowski Krystian, Wiktorski Marek

III miejsce - Piętowski Przemysław

IV miejsce - Drążek Wiktoria, Grębowiec Natalia, Krzemińska Sandra, Michta Wiktoria





- Halloween.

a. stoisko ze słodyczami ( przekazanie pieniędzy ze sprzedaży słodyczy na Dom Dziecka w Skopaniu ),

b. magia , czary,

c. czytanie bajek o wampirach i czarodziejach.

- II Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego w Szkole Podstawowej Nr 1 w Sandomierzu .


I miejsce - uczennica naszej szkoły Łucja Fiuk.

- Festiwal Narodów "Welcom to the United Stat"

a. pogadanka na temat flagi, symboli, czołowych postaci, zwyczajów i tradycji,

b. inscenizacja(połączenie krótkich scenek w języku angielskim z faktami w języku polskim ),

c. prezentacja multimedialna - New York ” Wielkie Jabłko”,

d. konkurs muzyczny „ What melody is it ?” ( odgadywanie bajek Disneya na podstawie usłyszanej melodii).

- Przedstawienie w języku angielskim pt.” Cinderella” („Kopciuszek”)dla przedszkoli nr 2,3,6,7 w Sandomierzu.

- Lekcja otwarta języka angielskiego dla przedszkolaków z rodzicami "Where is Woody ? ”.

- Lekcje otwarte języka angielskiego z cyklu Wróżka Erlina zaprasza” Welcome to the Magic Forest” dla przedszkoli nr 3 i 6 w Sandomierzu.

- Prezentacja pt. „ Jak pomóc sobie w nauce języka angielskiego”:

a. pogadanka w klasach na temat „ jak uczyć się, żeby nauczyć się”,

b. przygotowanie śnieżnych bałwanów z hasłami („ pracuj systematycznie, 20 minut dziennie , uwierz w siebie, ucz się słów z muzyką…”),

c. stoiska edukacyjne:

„ Jak pisać pamiętnik w języku angielskim?”,

„Biblioteka angielskiego czytelnika”,

„ Teatr dla małego widza”,

„ Kino dla miłośnika filmu”,

„ Kącik gier i zabaw”,

„ Kącik muzyczny”,

„ Jak ćwiczę pisownię słów”.

- Konkurs języka angielskiego „ Oxford” dla uczniów klas V i VI.

- Zajęcia otwarte pt. ”Welcome to my house” dla podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „ Integracja ” w Sandomierzu.





- I Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego w Szkole Podstawowej Nr 1 w Sandomierzu.


I miejsce -uczennica naszej szkoły Katarzyna Urbańska.

- Przedstawienie pt."Czerwony Kapturek" ( "Little Red Riding Hood").

- Halloween.

- Festiwal Narodów "Welcome to Great Britain”.

a. pogadanka na temat flagi, symboli, czołowych postaci, zwyczajów i tradycji,

b. inscenizacja(połączenie krótkich scenek w języku angielskim z faktami w języku polskim ).