Szkoła Podstawowa nr 2 w Sandomierzu

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW DO NASZEJ SZKOŁY

JUBILEUSZ 100-LECIA SZKOŁY 1919-2019

DOŁĄCZ DO NAS I TWÓRZMY WSPÓLNIE HISTORIĘ NASZEJ SZKOŁY

previous arrow
next arrow
Slider

Przegląd Spektakli Szkolnych i Przedszkolnych - TEATR LALKI I AKTORA "Kubuś" W KIELCACH

20 maja ( w poniedziałek) w Teatrze Lalki i Aktora „Kubuś” odbył się III Przegląd Spektakli Szkolnych i Przedszkolnych: „Uwaga! Dzieci na scenie!”, do którego, na podstawie nagrań, zakwalifikowały się najlepsze grupy z regionu świętokrzyskiego. W przeglądzie uczestniczyły zespoły aktorskie z całego województwa, walcząc o nagrodę główną, czyli profesjonalne warsztaty teatralne z aktorami teatru „Kubuś”. W śród trzech wyróżnionych grup znalazł się „Przystanek Dwójka”.

 

Nasza grupa teatralna, jako jedyna, wygrała udział w projekcie realizowanym przez teatr „Kubuś” pod nazwą „ W szkole i na scenie”. Będą to warsztaty, na których aktorzy teatru „Kubuś”, doskonalić będą technikę teatralną naszych uczniów i wspólnie z dziećmi i opiekunami naszego koła teatralnego przygotują finałowe przedstawienie, które zostanie zaprezentowane na deskach Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” przed szerszą publicznością. Niezmiernie cieszymy się sukcesem naszych młodych artystów i ich opiekunek. POWODZENIA.

Przed występem nasi młodzi artyści, dzięki hojności sponsora, odwiedzili halę sportową przeznaczoną do ćwiczeń akrobatycznych. Były tam ogromne „baseny” z gąbkami, trampoliny, powietrzne mosty i huśtawki, na których uczniowie mogli swobodnie ćwiczyć. Była to doskonała zaprawa i równocześnie czas na wyciszenie niemałych przecież emocji związanych z udziałem w przeglądzie. Naszej młodzieży ta część programu wyjazdu do Kielc niezmiernie się spodobała.

Kalendarium

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Kontakt

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2

im. Króla Kazimierza Wielkiego 

w Sandomierzu

27-600 Sandomierz, ul. Mickiewicza 9

tel./fax: (15) 832 25 75

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 864-176-44-80

REGON: 001187839

Dojazd

© 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone | realizacja: studioweb.net.pl