Szkoła Podstawowa nr 2

IM. KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO W SANDOMIERZU

JUBILEUSZ 100-LECIA SZKOŁY 1919-2019

DOŁĄCZ DO NAS I WSPÓLNIE TWÓRZMY HISTORIĘ NASZEJ SZKOŁY

previous arrow
next arrow
Slider

Sukcesy 2014/2015

Laureatka Kuratoryjnego Konkursu Humanistycznego - Wiktoria Styczeń

Finalistka Kuratoryjnego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego - Dominika Mazur

Finalistki Kuratoryjnego Konkursu z języka angielskiego - Iga Domańska i Wiktoria Styczeń

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2014/2015

Data

Zawody

Lokata

Uczestnicy

09.10.2014

Mini Piłka Nożna Chłopców

I miejsce

Jakub Maksim, Kacper Lesiak, Damian Raźniak, Dariusz Dobroch,

Pzemysław Czerwiec, Hubert Pituch, Karol Gałka, Krystian Słowikowski

05.12.2014

Turniej zabaw pt."Wyścig do

III miejsce

Julia Broda, Wiktoria Kazimierczak, Maciej Węgiel, Mateusz Pituch,

Św. Mikołaja"

Zuzanna Gleń, Oliwia Kędziora, Adam Przybysz, Wiktoria Słonina, Angelika

Dziarek, Jan Skobel, Maciej Bochniak, Julia Gałębiowska, Patrycja Orlińska,

Karolina Stawowy, Damian Żyła, Dawid Borecki, Antonina Budzyń, Marta

Padalets, Jan Kras, Jakub Lipiec, Julia Oziębło, Wiktoria Michta, Sebastian

Kędziora, Jakub Maksim

08.01.2015

Mini Piłka Koszykowa

II miejsce

Natalia Bociek, Natalia Grębowiec, Wiktoria Michta, Waleria Marczyk,

Dziewcząt

Wiktoria Kuraś, Julia Oziębło, Wiktoria Styczeń, Gabriela Zych, Dominika

Żulińska

15.01.2015

Mini Piłka Koszykowa

II miejsce

Sebastian Kędziora, Jakub Zwolski, Damian Raźniak, Jakub Maksim,Jakub

Chłopców

Lipiec , Kacper Długosz, Jan Kras, Wiktor Kisiński, Hubert Pituch

28.01. 2015

Mini Piłka Siatkowa

II miejsce

Wiktoria Michta, Natalia Bociek, Waleria Marczyk, Natalia Grębowiec,

Dziewcząt

Dominika Żulińska, Sandra Krzemińska, Wiktoria Styczeń, Wiktoria Kuraś,

Gabriela Zych

19.03.2015

Mini Piłka Ręczna Dziewcząt

II miejsce

Natalia Bociek, Natalia Grębowiec, Sandra Krzemińska, Wiktoria Michta,

Julia Oziębło, Wiktoria Styczeń, Dobrawa Róg, Wiktoria Podleśko, Wiktoria Peda,

Klaudia Czarnecka, Sara Czarnecka,

15.04 2015

Sandomierski Turniej Piłki

I miejsce

Wiktoria Michta, Natalia Bociek, Waleria Marczyk ,Wiktoria Styczeń

Siatkowej Klas 6 Dziewcząt i

Chłopców

14.05.2015

Sztafetowe Biegi Rozstawne

Sztafeta szwedzka

                Dziewczęta

II miejsce

Waleria Marczyk, Natalia Bociek, Sandra Krzemińska,Wiktoria Michta

                Chłopcy

II miejsce

Kacper Długosz, Jakub Zwolski, Sebastian Kędziora, Jakub Maksim

14.05. 2015

Indywidualne Mistrzostwa

Powiatu w LA

                    60 m

III miejsce

Jakub Maksim

            p. palantowa

III miejsce

Jakub Maksim

                  300 m

III miejsce

Sandra Krzemińska

                  600 m

III miejsce

Wiktoria Michta

            skok w dal

II miejsce

Sandra Krzemińska

19.05.2015

Mistrzostwa Powiatu w

Trójboju Lekkoatletycznym

               Dziewczęta

III miejsce

Julia Gołębiowska, Karolina Stawowy, Patrycja Orlińska , Angelika Dziarek,

Julia Wojciechowska,  Katarzyna Dębowska

               Indywidualnie

III miejsce

Julia Gołębiowska

Mistrzostwa Powiatu w

Czwórboju Lekkoatletycznym

                 Dziewczęta

II miejsce

Sanndra Krzemińska, Wiktoria Styczeń, Wiktoria Styczeń, Natalia Bociek,

Waleria Marczyk, Natalia Grębowiec

                 Indywidualnie

I miejsce

Sandra Krzemiska

                Chłopcy

I miejsce

Jakub Maksim, Sebastian Kędziora, Jakub Zwolski, Jakub Lipiec, Kacper

Długosz, Olaf Ryznar

Indywidualnie

II miejsce

Jakub Maksim,

III miejsce

Sebastian Kędziora

20.05.2015

Ogólnopolski Turniej Siatkarski

Orlik Volleymania

             etap powiatowy

I miejsce

Wiktoria Michta, Waleria Marczyk, Natalia Bociek, Sebastian Kędziora,

Jakub Lipiec

III miejsce

Sandra Krzemińska, Wiktoria Styczeń, Natalia Gręgowiec, Kacper Długosz,

Jakub Jankowski

08.06.2015

Finał Czwartków LA

      300 m      2002r

III miejsce

Sebastian Kędziora

      

I miejsce

SandraKrzemińska

                       2003r

II miejsce

Kacper Długosz

III miejsce

Marta Padalets

      60 m         2002r

I miejsce

Jakub Maksim

III miejsce

Wiktoria Styczeń

      600 m        2002r

II miejsce

Wiktoria Michta

  p. palantowa  2002r

I miejsce

Sebastian Kędziora

II miejsce

Jakub Maksim

                         2003r

II miejsce

Gabriela Jaworska

                         2004r

III miejsce

Jan skobel

  skok w dal      2002r

II miejsce

Jakub Zwolski

I miejsce

Sandra Krzemińska

III miejsce

Wiktoria Styczeń

                         2003r

I miejsce

Jakub Lipiec

II miejsce

Wiktoria Król

17.06.2015

Mistrzostwa Województwa

Szkolnego Związku

Sportowego w Lekkiej

Atletyce Szkół Podstawowych

300m

60m

skok w dal

IV miejsce

V miejsce

V miejsce

Sandra Krzemińska

Wiktoria Styczeń

Jakub Maksim

Kalendarium

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2

im. Króla Kazimierza Wielkiego 

w Sandomierzu

27-600 Sandomierz, ul. Mickiewicza 9

tel./fax: (15) 832 25 75

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 864-176-44-80

REGON: 001187839

Dojazd

© 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone | realizacja: studioweb.net.pl