Laureatka Kuratoryjnego Konkursu Humanistycznego - Wiktoria Styczeń
Finalistka Kuratoryjnego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego - Dominika Mazur
Finalistki Kuratoryjnego Konkursu z języka angielskiego - Iga Domańska i Wiktoria Styczeń
Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2014/2015
Data |
Zawody |
Lokata |
Uczestnicy |
09.10.2014 |
Mini Piłka Nożna Chłopców |
I miejsce |
Jakub Maksim, Kacper Lesiak, Damian Raźniak, Dariusz Dobroch, |
Pzemysław Czerwiec, Hubert Pituch, Karol Gałka, Krystian Słowikowski |
|||
05.12.2014 |
Turniej zabaw pt."Wyścig do |
III miejsce |
Julia Broda, Wiktoria Kazimierczak, Maciej Węgiel, Mateusz Pituch, |
Św. Mikołaja" |
Zuzanna Gleń, Oliwia Kędziora, Adam Przybysz, Wiktoria Słonina, Angelika |
||
Dziarek, Jan Skobel, Maciej Bochniak, Julia Gałębiowska, Patrycja Orlińska, |
|||
Karolina Stawowy, Damian Żyła, Dawid Borecki, Antonina Budzyń, Marta |
|||
Padalets, Jan Kras, Jakub Lipiec, Julia Oziębło, Wiktoria Michta, Sebastian |
|||
Kędziora, Jakub Maksim |
|||
08.01.2015 |
Mini Piłka Koszykowa |
II miejsce |
Natalia Bociek, Natalia Grębowiec, Wiktoria Michta, Waleria Marczyk, |
Dziewcząt |
Wiktoria Kuraś, Julia Oziębło, Wiktoria Styczeń, Gabriela Zych, Dominika |
||
Żulińska |
|||
15.01.2015 |
Mini Piłka Koszykowa |
II miejsce |
Sebastian Kędziora, Jakub Zwolski, Damian Raźniak, Jakub Maksim,Jakub |
Chłopców |
Lipiec , Kacper Długosz, Jan Kras, Wiktor Kisiński, Hubert Pituch |
||
28.01. 2015 |
Mini Piłka Siatkowa |
II miejsce |
Wiktoria Michta, Natalia Bociek, Waleria Marczyk, Natalia Grębowiec, |
Dziewcząt |
Dominika Żulińska, Sandra Krzemińska, Wiktoria Styczeń, Wiktoria Kuraś, |
||
Gabriela Zych |
|||
19.03.2015 |
Mini Piłka Ręczna Dziewcząt |
II miejsce |
Natalia Bociek, Natalia Grębowiec, Sandra Krzemińska, Wiktoria Michta, |
Julia Oziębło, Wiktoria Styczeń, Dobrawa Róg, Wiktoria Podleśko, Wiktoria Peda, |
|||
Klaudia Czarnecka, Sara Czarnecka, |
|||
15.04 2015 |
Sandomierski Turniej Piłki |
I miejsce |
Wiktoria Michta, Natalia Bociek, Waleria Marczyk ,Wiktoria Styczeń |
Siatkowej Klas 6 Dziewcząt i |
|||
Chłopców |
|||
14.05.2015 |
Sztafetowe Biegi Rozstawne |
||
Sztafeta szwedzka |
|||
Dziewczęta |
II miejsce |
Waleria Marczyk, Natalia Bociek, Sandra Krzemińska,Wiktoria Michta |
|
Chłopcy |
II miejsce |
Kacper Długosz, Jakub Zwolski, Sebastian Kędziora, Jakub Maksim |
|
14.05. 2015 |
Indywidualne Mistrzostwa |
||
Powiatu w LA |
|||
60 m |
III miejsce |
Jakub Maksim |
|
p. palantowa |
III miejsce |
Jakub Maksim |
|
300 m |
III miejsce |
Sandra Krzemińska |
|
600 m |
III miejsce |
Wiktoria Michta |
|
skok w dal |
II miejsce |
Sandra Krzemińska |
|
19.05.2015 |
Mistrzostwa Powiatu w |
||
Trójboju Lekkoatletycznym |
|||
Dziewczęta |
III miejsce |
Julia Gołębiowska, Karolina Stawowy, Patrycja Orlińska , Angelika Dziarek, |
|
Julia Wojciechowska, Katarzyna Dębowska |
|||
Indywidualnie |
III miejsce |
Julia Gołębiowska |
|
Mistrzostwa Powiatu w |
|||
Czwórboju Lekkoatletycznym |
|||
Dziewczęta |
II miejsce |
Sanndra Krzemińska, Wiktoria Styczeń, Wiktoria Styczeń, Natalia Bociek, |
|
Waleria Marczyk, Natalia Grębowiec |
|||
Indywidualnie |
I miejsce |
Sandra Krzemiska |
|
Chłopcy |
I miejsce |
Jakub Maksim, Sebastian Kędziora, Jakub Zwolski, Jakub Lipiec, Kacper |
|
Długosz, Olaf Ryznar |
|||
Indywidualnie |
II miejsce |
Jakub Maksim, |
|
III miejsce |
Sebastian Kędziora |
||
20.05.2015 |
Ogólnopolski Turniej Siatkarski |
||
Orlik Volleymania |
|||
etap powiatowy |
I miejsce |
Wiktoria Michta, Waleria Marczyk, Natalia Bociek, Sebastian Kędziora, |
|
Jakub Lipiec |
|||
III miejsce |
Sandra Krzemińska, Wiktoria Styczeń, Natalia Gręgowiec, Kacper Długosz, |
||
Jakub Jankowski |
|||
08.06.2015 |
Finał Czwartków LA |
||
300 m 2002r |
III miejsce |
Sebastian Kędziora |
|
|
I miejsce |
SandraKrzemińska |
|
2003r |
II miejsce |
Kacper Długosz |
|
III miejsce |
Marta Padalets |
||
60 m 2002r |
I miejsce |
Jakub Maksim |
|
III miejsce |
Wiktoria Styczeń |
||
600 m 2002r |
II miejsce |
Wiktoria Michta |
|
p. palantowa 2002r |
I miejsce |
Sebastian Kędziora |
|
II miejsce |
Jakub Maksim |
||
2003r |
II miejsce |
Gabriela Jaworska |
|
2004r |
III miejsce |
Jan skobel |
|
skok w dal 2002r |
II miejsce |
Jakub Zwolski |
|
I miejsce |
Sandra Krzemińska |
||
III miejsce |
Wiktoria Styczeń |
||
2003r |
I miejsce |
Jakub Lipiec |
|
II miejsce |
Wiktoria Król |
||
17.06.2015 |
Mistrzostwa Województwa Szkolnego Związku Sportowego w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych 300m 60m skok w dal |
IV miejsce V miejsce V miejsce |
|
Sandra Krzemińska |
|||
Wiktoria Styczeń |
|||
Jakub Maksim |
|||