DOŁĄCZ DO NAS

WSPÓLNIE TWÓRZMY HISTORIĘ NASZEJ SZKOŁY

previous arrow
next arrow
Slider

IMG 20221012 125435W ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości Szkoła Podstawowa nr 2 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Sandomierzu otrzymała wsparcie finansowe w wysokości 70 000 złotych na zakup wyposażenia technicznego potrzebnego w kształtowaniu i rozwijaniu umiejętności manualnych i technicznych, umiejętności samodzielnego i krytycznego myślenia, zdolności myślenia matematycznego oraz umiejętności w zakresie nauk przyrodniczych, stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych. Otrzymany sprzęt dotyczy wyposażenia stanowisk, narzędzi i pomocy edukacyjnych, robotyki, sprzętu audio – video, materiałów eksploatacyjnych i BHP.

Wśród pozyskanych pomocy są:
Monitor interaktywny Avtek TouchScreen,
Drukarka 3S Creality Sermoon + laptop HP + filamenty,
Narzędzia audio-video (aparat Panasonic, gimbal, lampa, zestaw mikrofonowy, statyw) + oprogramowanie,
Mikrokontroler czujnikami i akcesoriami, stacja lutownicza, zestaw BHP,
Długopisy 3D Banach + filamenty,
Dron DJI Ryze Tello,
Zestaw Lego Education Spike,
Roboty (Photon, Abilix Krypton, Zębatek, BOOT Ranger) + maty edukacyjne,
Zestawy edukacyjno- konstrukcyjne klocków,
Zestaw konstrukcyjny - klasowa fizyka,
Elektroniczna burza mózgów,
System dziesiętny – zestaw klasowy,
Mikroskop Eco,
Tablica obrotowa jezdna.

 

Lubię ... Lubię wracać tam, gdzie byłem już....

Cudowny wieczór, pełen niesamowitych wrażeń. Dla wielu spotkanie po latach, pełne wzruszeń, wspomnień. Można powiedzieć - spotkanie trzech pokoleń, fascynujące i budujące zarazem. Tak wyglądał zorganizowany w dniu dzisiejszym w naszej szkole Wieczorek Poetycki. Radość napełniała nas wszystkich, a to za sprawą naszych cudownych gości - byłych nauczycieli naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy za przybycie!

W imieniu całego grona pedagogicznego pragniemy złożyć również podziękowania członkom Stowarzyszenia "Dwójka dla Sandomierza", to dzięki Wam mogliśmy się dziś spotkać.

Wielkie brawa także dla naszych Uczniów, którzy pod opieką Pani Amalii Skórskiej-Plisner przygotowali dla nas inscenizację przeplataną wierszem i piosenką.

24 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie przyszli do szkoły ze swoim ulubionym pluszakiem, na przerwach częstowali się bułeczką z pysznym miodkiem oraz poszukiwali ukrytych na korytarzach słodyczy.

 

Czas na szkolnych lekcjach jest ograniczony, a program wypełniony po brzegi. Nieobecność na kilku lekcjach może dodatkowo pogorszyć sytuację. Dlatego warto czasem skorzystać z pozaszkolnego wsparcia w edukacji. Zwłaszcza, jeżeli jest ono oferowane bezpłatnie. A ponadto organizowane przez profesjonalistę - tak jak w tym przypadku przez egzaminatorkę OKE. W imieniu prowadzącej oraz serwisu Tutors.live zapraszamy na dwa bezpłatne webinary:

Czego się spodziewać na egzaminie ósmoklasisty?

19 listopada o 19:00

Czego spodziewać się na maturze podstawowej z angielskiego? 

20 listopada o 20:00

To świetna okazja, aby poznać odpowiedzi na te pytania wprost od nauczycielki pracującej przy egzaminach. Polecamy!

Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc w dotarciu z powyższą wiadomością do Państwa uczniów.

Z poważaniem, 
Zespół Tutors.live

Kalendarium

Dzisiaj jest:

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2

im. Króla Kazimierza Wielkiego 

w Sandomierzu

27-600 Sandomierz, ul. Mickiewicza 9

tel./fax: (15) 832 25 75

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 864-176-44-80

REGON: 001187839

Dojazd

© 2022 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone | realizacja: studioweb.net.pl